2018.10.07

Turnieje rozstawieniowe młodziczek

29 i 30 września odbyły się turnieje rozstawieniowe młodziczek, w których uczestniczyły dwie nasze drużyny.

Pierwsza drużyna młodziczek, którą tworzą dziewczęta z 8 klasy sportowej, w sobotę rywalizowała z drużynami MUKS Radomka Radom, UKS "Jedynka" przy PSP 1 Kozienice oraz MPKS Zwoleń. Nasze zawodniczki przegrały tylko z zespołem z Radomia. Dzięki temu zajęły 2 miejsce w swojej grupie i zyskały prawo rywalizacji w II etapie kwalifikacji do tegorocznego sezonu ligi młodziczek. W niedzielę siatkarki Olimpu walczyły z drużynami: Metro II Warszawa, Nike Ostrołęka i Wrzos Międzyborów. Niestety nie udało im się wygrać żadnego spotkania i zmagania w tym toku rozpoczną od V ligi.

Druga drużyna Olimpu w sobotę rozegrała swoje mecze z zespołami: UKS Atena Warszawa, UKS Lesznowola i Beta Błonie. Nasze młodsze siatkarki - uczennice 7 klasy sportowej - rozpoczynające w tym roku swoją przygodę w rozgrywkach młodziczek przegrały wszystkie swoje spotkania i rywalizację w pierwszym tegorocznym turnieju rozpoczną od X ligi.

Pierwsze turnieje ligowe młodziczek odbędą się 27 października.