2018.06.09

Srebro młodziczek na turnieju w Czechach

W dniach 25 - 27.05.2018r. w czeskich Lupenicach odbył się XXI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt „ZMRZLINAK 2018”. Organizatorem był klub VKM Rema Rychnov nad Kneznou. Mecze odbywały się na dziewięciu otwartych boiskach siatkarskich. Polskę reprezentowały kluby: UKS Jedynka Kozienice, MKS OLIMP Mińsk Mazowiecki, UKS Gepard Wierzbica oraz K.S. SĘP Żelechów. Łącznie do rywalizacji przystąpiło ponad czterysta siatkarek z pięćdziesięciu dwóch zespołów w trzech grupach wiekowych. Zawodniczki z klasy sportowej II gimnazjum funkcjonującej w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim rywalizowały w kategorii dziewcząt z roczników 2002 i młodszych. Spośród dwudziestu zespołów nasze siatkarki musiały uznać wyższość tylko drużyny gospodyń i dzięki temu zajęły drugą lokatę w turnieju. W nagrodę otrzymały okolicznościowe koszulki, medale, puchar oraz kosz pełen słodyczy.

Skład drużyny SOS Mińsk Mazowiecki: Maja Bołtowicz, Weronika Celińska, Wiktoria Chabrowska, Patrycja Johna, Dominika Kuć, Klaudia Miszczuk, Zuzanna Miernicka, Renata Piekut, Julita Piotrkowicz, Aneta Perzanowska, Anna Replin, Dominika Złotkowska.