SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2017.11.06

Inauguracja sezonu seniorek

5 listopada swój trzeci sezon w trzeciej lidze zainaugurowały seniorki pojedynkiem z drużyną AZS LSW Warszawa. Mecz rozpoczął się od wyrównanie dla obu stron. W połowie pierwszej odsłony inicjatywę przejęły przyjezdne. Pomimo dobrej serii w końcówce, naszym seniorkom nie udało się odrobić strat i to zespół ze stolicy pewnie wygrał pierwszą partię do 15. Drugi set miał bardzo podobny przebieg. Tym razem AZS wygrał do 16. Kiedy w trzeciej odsłonie wydawało się, że przyjezdne zmierzają po pewne 3 punkty, straty zaczęły odrabiać nasze siatkarki. Doprowadziły do remisu po 18, by po chwili wyjść na prowadzenie. Wynik 22:21 pozytywnie nastroił licznie zgromadzonych kibiców, ale niestety kolejne 4 punkty zdobyły rywalki to one zwyciężyły 3:0. (25:15, 25:16, 25:22).