2017.08.28

Obóz Ostróda 2017

Od 11 do 23 sierpnia 2017 roku grupa 35 zawodniczek naszego klubu uczestniczyła w obozie szkoleniowo-wypoczynkowym w Ostródzie. Pod okiem trenerów do nowego sezonu przygotowywały się drużyny młodziczek i kadetek. Dziewczęta trenowały dwa razy dziennie, szlifując swoją formę sportową i umiejętności siatkarskie. Mimo wyczerpujących treningów, nie zabrakło również czasu na rekreację. Oprócz zajęć na hali sportowej na nasze siatkarki czekały kąpiele w jeziorze, gra w siatkówkę plażową i spływ kajakowy po Jeziorze Drwęckim i Kanale Elbląskim. Mamy nadzieję, że wysiłek, jaki włożyły w treningi wszystkie uczestniczki w czasie obozu zaprocentuje i będziemy mogli cieszyć się z ich dobrych wyników od początku zbliżających się rozgrywek.

Kierownikiem obozu była pani Beata Szymkowiak. Pozostałą kadrę stanowili trenerzy Marcin Szulc, Michał Bogusz i Joanna Wąsak.