SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2016.05.06

Pierwsza wygrana seniorek

Po wielu niewykorzystanych szansach, wygranych pojedynczych setach, drużyna seniorek odniosła historyczne zwycięstwo 3:1 (25:8, 24:26, 25:21, 25:21) nad Spartą Grodzisk Mazowiecki.

Sezon zaczęliśmy bardzo pechowo przegrywając w Radomiu z Liderem mając piłkę meczową w górze. Kolejne trzy mecze również odbyły się na wyjeździe, udało nam się w nich wygrać tylko dwa sety. Pierwszy mecz we własnej hali graliśmy z faworytem do wygrania ligi - Krótką Mysiadło i przegraliśmy 3:0 po zaciętym boju w dwóch ostatnich partiach.

Na pierwszy wygrany set we własnej hali czekaliśmy do 17 stycznia 2016r. do meczu z Liderem Radom także przegranym 3:1.

Od meczu z Esperanto Warszawa zaczęliśmy regularnie zdobywać ligowe punkty, czego najlepszym przykładem jest właśnie mecz ze Spartą oraz dwa zwycięstwa na wyjeździe z Perłą Złotokłos i SPS Konstancinem-Jeziorną.

W całym sezonie zdobyliśmy 21 pkt. i zajęliśmy 9 miejsce na 12 drużyn w trzeciej lidze seniorek.