2024.01.10

Noworoczny Turniej Rodzinny

Dnia 7.01.2024 r. odbyła się III edycja TURNIEJU RODZINNEGO tym razem pod nazwą NOWOROCZNY. W turnieju zorganizowanym przez trenerów klubu MKS Olimp Mińsk Mazowiecki a tym samym nauczycieli wychowania fizycznego Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim wzięło udział 43 zespoły stworzone przez zawodniczkę oraz członka rodziny np. mamę, tatę, siostrę, brata, kuzyna itp.
Rozgrywki podzielone były na dwa części. W pierwszej, która rozpoczęła się od godziny 9:00 wzięło udział 24 zespoły młodszych zawodniczek. Dziewczęta z roczników 2011/2012 wraz z osobami z rodziny pod bardzo kreatywnymi nazwami: LOS PETARDOS, SUPER 5, RAKIETY, HAPPY FOX, ZIOMALE, PICCOLO TEAM, NOWOROCZNE KRÓLIKI, CUKIERECZKI, PULISIOWY TEAM, BŁYSKAWICE, ŚWIATEŁKA, BB TEAM, WYSTRZAŁOWY TEAM, MĘDRCY ŚWIATA, RAKIETY, GRINCHE, FAJERWERKI, NOWOROCZNE DZIKUSY, TEAM X, GWIAZDY, WYSTRZAŁOWE SIATKARY, KARMELKI, SIOSTRZYCZKI, KURCZAKI, ZIMNE OGNIE rozegrały 10 spotkań.
W drugiej części turnieju grup starszych 2006/07/08/09/10 oraz kadra trenerska wzięło udział 19 zespołów. I tu również kreatywność nazw: DUDZIAKU, LISKI, SIGMY, DZIKI, NOWOROCZNE PAJACE, RUDOLFY, FANTASTYCZNE RENIFERY, KUCYKI PONY, POZA SEZONEM, POMYKACZE, MVP POZIOMA, STRYJKI, GWIAZDECZKI, ODLOTOWE ŚWIRY, GWIAZDY, GOAT-y, NA ŻÓŁTO, FIREBALLS, ŚNIEŻYNKI, Każda drużyna rozegrała również 10 spotkań.
Muzyka grała, atmosfera fantastyczna, siatkarskiego grania było dużo, w dłuższych przerwach rozgrywały się spontaniczne mecze siatkarskie. Całe rodziny dopingowały swoje pociechy. Fala siatkarska też się pojawiała.
Pomiędzy meczami każdy mógł poczęstować się przepysznymi przysmakami przygotowanymi przez MKS OLIMP Mińsk Mazowiecki, Szkołę Podstawową nr 1 oraz przede wszystkim WSPANIAŁYCH uczestników turnieju.
Każda część turnieju zakończona została krótkim podsumowanie, rozdaniem słodkości i pamiątkowym zdjęciem.
WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW. DZIĘKI WAM JAK ZAWSZE BYŁO FANTASTYCZNIE. DZIĘKI WAM TE TURNIEJE SĄ CUDOWNE!!!
Lena Dudzińska, Agata Pióro, Ola Kopcińska, Róża Henzel, Irmina Dąbrowska, Oliwia Filipczyk. Hania Pustoła - DZIĘKUJEMY BARDZO ZA POMOC W SĘDZIOWANIU, BEZ WAS NIE POSZŁO BY TAK SPRAWNIE ????
Do zobaczenia w IV edycji TURNIEJU RODZINNEGO pod nazwą „Z JAJEM” w okolicy Świąt Wielkanocnych.