SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2023.12.17

Zakończenie sezonu juniorek

Juniorki MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 16.12.2023 r. rozegrały swój ostatni mecz w tym sezonie. Mecz na wyjeździe zagrałyśmy z Iskrą Warszawa. Mecz był bardzo dobry w wykonaniu obu drużyn. Pierwszy set na naszą korzyść 25:23, dwa kolejne na przewagi dla przeciwniczek 29:31, 24:26. Po dwóch setach przegranych na przewagi niestety czwarty przegrałyśmy i całe spotkanie 1:3.
Podsumowując to był trudny sezon. Dziewczęta, które powinny grać w kadetce i młodziczce musiały zderzyć się w starszej kategorii wiekowej ale zdobyły bardzo dużo cennego doświadczenia boiskowego. Dziewczęta dawały radę, pokazały, że potrafią grać w siatkówkę. Wiele setów było przegranych na przewagi????, więc walka była wyrównana. Trenerzy wiedzą nad czym trzeba będzie pracować ale są zadowoleni z postawy zawodniczek☺️????????????
Przed nami turnieje Mikołajkowe, kulig i noworoczny turniej rodzinny a potem trochę odpoczynku i praca, praca, praca...????