2023.05.23

Finał turnieju w Esperanto

Dnia 20 maja 2023 r. kadetki z kluby MKS Olimp Mińsk Mazowiecki rozegrały trzeci i ostatni turniej w UKS ESPERANTO.
To nie był nasz dobry dzień. W grupie pierwszy mecz kończymy wynikiem 1:1. Drugi wygrywamy 2:0,trzeci przegrywamy 2:0. Niestety nie wychodzimy do gry o miejsca I-IV tego turnieju. Mecz o V miejsce wygrywamy, ale jest to nasz najsłabszy mecz w całym cyklu turniejów w UKS Esperanto.
Pomimo słabego dnia w końcowej i podsumowującej klasyfikacji wszystkich trzech turniejów zajmujemy III miejsce???????????? ????
Karolina Łokietek została wyróżniona jako najlepsza zawodniczka naszego zespołu ????????
Świetna i głośna atmosfera turniejów, pamiątkowe medale, koszulki, kubki oraz kolejne doświadczenia boiskowe za nami????????

Zawodniczki grające w turniejach:
Rozegranie: Karolina Kandulska, Julia Staszczak, Julianna Szumowska
Przyjęcie: Karolina Łokietek, Julia Kuchta, Agata Pióro