2023.04.26

Rocznik 2010 i 2011 na turnieju w Międzyborowie

Dnia 22 i 23 kwietnia 2023 r. zawodniczki klubu MKS Olimp Mińsk Mazowiecki z rocznika 2010 i 2011 brały udział w II OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ IM.JÓZEFA ADAMCZYKA W MIEDZYBOROWIE.
W pierwszym dniu zmagań 3 zespoły trójek rozegrały po 7 spotkań, natomiast 2 zespoły czwórek po 5 meczów.
W drugim dniu zawodów w zależności od zajętego miejsca w grupie po pierwszym dniu dziewczyny grały już o miejsca w swojej kategorii wiekowej.
Klasyfikacja 2011:
Olimp 1 w składzie: Agata Rozwadowska, Helena Wiśniewska, Martyna Wieczorek i Hania Pustoła zajmują I miejsce ????????????????
Olimp 2 w składzie: Wiktoria Pulik, Amelka Smolak i Nikola Czyż - XI miejsce????????????
Olimp 3 w składzie: Judyta Kopacz, Natalia Gruba i Oliwia Filipczyk - XIII miejsce????????????
Klasyfikacja 2010:
Olimp 1 w składzie: Lila Złotkowska, Zofia Szmyt, Zofia Miszkurka, Gabriela Kopaczewska, Amelia Seweryn - VII miejsce????????????
Olimp 2 w składzie: Łucja Czyż, Mają Kanigowska, Iga Stryjek, Julia Sarna, Tosia Wilk, Maja Śnitko - X miejsce????????????
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i fajny turniej. Dziewczyny otrzymały pamiątkowe długopisy i koszulki.
Wracamy z kolejnym bagażem doświadczeń. Pracujemy dalej????