SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2022.11.19

IV turniej ligi młodziczek

W sobotę 19 listopada pierwsza drużyna młodziczek rywalizowała w rozgrywkach 4 ligi. W pierwszym meczu wygrywamy pierwszego seta z drużyną Esperanto Warszawa, przegrywamy drugiego i gramy seta trzeciego - po wyrównanej walce przegrywamy różnicą dwóch punktów. W kolejnym meczu z drużyną z Nadarzyna sytuacja jest taka sama - wygrywamy seta pierwszego, przegrywamy seta drugiego i po wyrównanej walce przegrywamy trzeciego na przewagi. Mecz trzeci gramy z drużyną UKS Lesznowola. Drużyna ta po pokonaniu drużyn Esperanto i Nadarzyna prowadzi po dwóch kolejkach gier bez straty seta, my walczymy o utrzymanie w 4 lidze. Walkę te wygrywamy 2:0. Kolejność jest następująca: 1. miejsce Lesznowola - 2 zwycięstwa sety 4-2. 2. miejsce Esperanto - 2 zwycięstwa, sety 4-4. 3. miejsce Olimp Mińsk - 1 zwycięstwo, sety 4-4, 4. miejsce Nadarzyn - 1 zwycięstwo, sety 3-5. Lesznowola awansuje do 3. ligi, Nadarzyn spada do 5. ligi. Olimp i Esperanto po raz kolejny zagrają w 4. lidze. Poziom gry naszej drużyny był nierówny - z każdą drużyną toczyliśmy wyrównane mecze. Potrafiliśmy długimi momentami grać na wysokim poziomie, ale jednocześnie zdarzało się, że seriami robiliśmy dużo błędów. Przed nami przygotowania do kolejnego turnieju.