2022.11.06

Rocznik 2011 na turnieju Orlęta Cup

Dziś nasze zawodniczki z rocznika 2011 brały udział w turnieju Orlęta Cup w Raszynie.
W turnieju wzięło udział 11 zespołów:
LKS Perła Złotokłos sekcja piłki siatkowej, Akademia siatkówki Legia Warszawa, UKS Lipsko-siatkówka żeńska, Orlęta Raszyn i MKS Olimp Mińsk Mazowiecki.
Każdy zespół rozegrał 10 spotkań.
Najlepsze wyniki osiągnęły MKS Olimp 1 w składzie: Agata Rozwadowska, Helena Wiśniewska, Martyna Wieczorek i Hania Pustoła. Dziewczyny wygrały 8 spotkań zajmując tym samym III miejsce.
MKS Olimp 2 w składzie: Wiktoria Pulik, Amelia Smolak, Nikola Czyż i Oliwia Filipczyk zajęły VIII miejsce wygrywając 3 spotkania, natomiast kilka kolejnych meczów przegrały 2-3 punktami, więc walka była wyrównana.
MKS Olimp 3 w składzie: Emilia Kander, Judyta Kopacz, Amelia Branowska i Mają Strąk niestety nie wygrały meczu ale w kilku spotkaniach brakowało 2-4 punktów do zwycięstwa, zajęły XI miejsce.
Dziewczęta zdobyły cenne doświadczenia w grze trójkowej, w której pierwszy raz mogły się sprawdzić. Brawo!!!