2022.11.05

UKS Orlęta Raszyn Cup 2022

Aktywna sobota dwójek MKS Olimp Mińsk Mazowiecki. W turnieju UKS Orlęta Raszyn Cup 2022 wystąpiło 29 zespołów z klubów: Orlęta Raszyn, Lider Lipsko, LKS Perła Złotokłos Sekcja Piłki Siatkowej, Siatka Zgierz, SMS Warszawa, Jedynka Marki, Beta Błonie, Legia Warszawa, Irzyk Warszawa, Olimp Tłuszcz i MKS Olimp Mińsk Mazowiecki. Nasz klub reprezentowały 3 drużyny. Każda rozegrała 9 meczów. Weronika i Gabrysia zanotowały 6 zwycięstw. Podobny bilans meczów miały Weronika i Zuzia zajmując 8 miejsce. Najlepiej wypadły Ala i Ania które zajęły 2. miejsce, ulegając jedynie zwyciężczyniom z Beta Błonie. Na pochwałę zasługuje fakt, ze gra naszych drużyn wygląda coraz lepiej. Cieszy, ze po raz pierwszy wracamy z medalami.