2023.03.02

Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły w Międzyborowie

???? Nasze siatkarki zwyciężyły w Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Józefa Jagielskiego w Międzyborowie z okazji 100 lecie szkoły.????
W turnieju, który odbył się 2 marca wzięło udział 8 drużyn z 6 szkół z terenu województwa mazowieckiego między innymi z Radomia, Pionek, Paprotni, Warszawy, Międzyborowa i Mińska Mazowieckiego.
Naszą drużynę tworzyły głównie uczennice Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim wsparte kilkoma zawodniczkami MKS Olimp Mińsk Mazowiecki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mińsku Mazowieckim (Antonina Wilk, Milena Szymańska, Marta Dąbrowska, Julia Sarna) oraz Szkoły Podstawowej w Grzebowilku (Helena Wiśniewska)
Za sprawny przebieg zawodów odpowiadali trenerzy LKS Wrzos Międzyborów- sekcja piłki siatkowej - Dziękujemy za zaproszenie!????????????
Kolejność końcowa turnieju:
1. Mińsk Mazowiecki 1
2. Międzyborów 1
3. Radom
4. Warszawa
5. Pionki
6. Międzyborów 2
7. Mińsk Mazowiecki 2
8. Paprotnia
Następne zawody już w najbliższą sobotę. ????????????????????