2023.03.19

Turniej rodzinny "Z JAJEM"

Dnia 19 marca 2023 r. w hali sportowej Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim odbył się turniej rodzinny pod nazwą "Z JAJEM"????
W turnieju wzięło udział 32 drużyny zawodniczek 2011 i młodszych oraz 7 drużyn zawodniczek starszych 2006-2008.
W skład dwuosobowej drużyny wchodziła zawodniczka wraz z osobą ze swojej rodziny: mama, tata, brat, siostra, kuzyn itp.
Drużyny pod kreatywnymi nazwami (należy wymienić je wszystkie, ponieważ są fantastyczne): USZATKI, JAJCARZE, PULISIE KRÓLISIE, PROJEKTANCI PISANEK, TURBO ZAJĄCZKI, KURCZACZKI, KOLOROWE JAJECZKA, KWIATUSZKI, PISANECZKI, BABKI Z JAJAMI, WIELKANOCNE ZIOMALE, BB TEAM, KRÓLICZKI BAMBI, PIĄTKI, GIT MAJONEZ, SZCZERBATE ZAJĄCZKI, ŚMIGUSY, BABECZKI, BAZIE KOTKI, ŚWIĘCONKI, WIELKAMOCNI, CHABERKI, ZAJĄCZKI, WŁOCHATE KRÓLIKI, TUPTUSIE, MISTRZOWIE GUGLA, WESOŁE KURCZĄTKA, PALEMKI, PISANKI, BARANKI, O KURCZAKI, OWIECZKI oraz w starszej grupie: ALLELUJA I DO PRZODU, ODBIJA NAM PALMA, ALE JAJA, OWIECZKI, BAZIE KOTKI., WIELKAMOCNI I TUPTUSIE ???????? rywalizowały na siatkarskim parkiecie.
Odbyło się 250 meczów ????????????
Emocji i radości było BARDZO DUŻO!!! Przecudowni ludzie pięknie walczyli a wierni kibice im towarzyszyli.
Na podium uzyskując najwięcej świątecznych ozdób uplasowały się drużyny WIELKAMOCNI, BABECZKI I USZATKI????????
W grupie starszej najmocniejszą ekipą okazały się BAZIE KOTKI ????wygrywając wszystkie spotkania????
Nagrodami dla wszystkich uczestników były czekoladowe zajączki???? ufundowane przez klub MKS Olimp Mińsk Mazowiecki . Prezes naszego klubu Pan Adam Cichoń, również zagościł podczas naszego turnieju by sprawować piecze i zobaczyć świąteczne zmagania????
Przerwy pomiędzy meczami osładzał PRZEPYSZNY poczęstunek przygotowany przez organizatora i uczestników turnieju ????????????????????????
Wielkie podziękowania dla Oliwii, Zuzi, Julki, Agaty, Oli i Róży, które kilka godzin pełniły funkcję sędzin????????❤
Wielkie brawa dla fantastycznych ZAWODNICZEK i ich RODZIN, że spędzili z nami ten niedzielny dzień na sportowo w SIATKARSKIEJ RODZINIE ❤❤❤
DZIĘKUJEMY TYM, KTÓRZY Z NAMI BYLI ❤???? DZIĘKI WAM BYLO SUPER!!!!!!!!!!