2023.03.27

Turniej 'dwójek' w Mysiadle

W niedzielę 26 marca nasze "dwójeczki" rywalizowały w Mysiadle w trzecim turnieju Mistrzostw Mazowsza kinder joy of moving.
Pierwszy zespół grał w 2. lidze (Ala, Ania, Gabrysia) Zakończył mecze z bilansem (4 zwycięstwa - 3 porażki - 4. miejsce i w kolejnym turnieju ponownie zagra w 2. lidze.
Drugi zespół (Weronika, Weronika, Judyta) bilans 3-4 w 2. lidze - 6. miejsce - spadek do 3. ligi.
Czwarty zespół (Zuzia, Helena, Tosia) po 5 zwycięstwach i 2 porażkach w 5. lidze - 3. miejsce i awans do 4. ligi.
Trzeci zespół (Gosia, Emilia) 6 wygranych i 1 porażka w 7. lidze - awans do 6. ligi.
Piąty zespół (Lena, Ala) 5-2 w 7. lidze prawdopodobnie awans do 6. ligi.
Siódmy zespół (Ola, Malwina) 3-2 w 10. lidze. Szósty zespół - najmłodsze dziewczęta (Amelia, Zuzia, Zuzia) 3-2 w 12. lidze.
Z wyników należy być zadowolonym, gdyż większość drużyn zanotowała progres. Nasza gra wygląda coraz lepiej, chociaż popełniamy wiele błędów. Pracujemy dalej!