2022.03.31

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt Szkół Podstawowych

W środę 30 marca hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim była areną rozgrywania Mistrzostw Powiatu w Siatkówce Dziewcząt Szkół Podstawowych. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn: SP Dębe Wielkie, SP 2 Mrozy, SP 5 Mińsk Mazowiecki, SP Dobre, SP Halinów, SP 2 Mińsk Mazowiecki i gospodynie turnieju z SP 1 w Mińsku Mazowieckim.
Nasza drużyna wygrywając wszystkie mecze zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentowała powiat miński w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego SZS.
W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się zawodniczki MKS Olimp, które są uczennicami klasy sportowej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim oraz biorą udział w projekcie szkoleniowym Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.
Skład drużyny: Karolina Łokietek, Karolina Kandulska, Anna Syryjczyk, Oliwia Borówek, Zuzanna Giers, Antonina Podbielska, Julia Kuchta, Alicja Kotkiewicz, Aleksandra Wyszołmirska, Dominika Jarczewska, Róża Henzel, Agata Pióro.

Kolejność końcowa:
1. SP 1 MM