SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2021.11.02

3 punkty seniorek w starciu z Olimpem Tłuszcz

W piątkowy wieczór 29 października seniorki zmierzyły się na wyjeździe z UKS Olimpem Tłuszcz. Dzięki wygranej 3:1 nasza drużyna mogła dopisać kolejne trzy punkty do III-ligowej tabeli.
W mecz lepiej weszły nasze siatkarki, które od początku kontrolowały przebieg pierwszej partii. Nasza drużyna lepiej zagrywała, pewnie przyjmowała serwis przeciwnika i wykorzystywała swoje szanse w ataku. Pozwoliło to na pewną wygraną w inauguracyjnej odsłonie.
Drugi set to odwrócenie sytuacji na boisku. W tej partii dominowały gospodynie, które już na początku wypracowały kilkupunktową przewagę. W nasze szeregi wkradło się trochę niedokładności i nie byliśmy w stanie dogonić przeciwnika. Drugą partię do 20 wygrał zespół z Tłuszcza.
Trzeci i czwarty set to powrót do dobrej gry po naszej stronie. Wiele punktów zdobyliśmy dzięki mądrej, taktycznej zagrywce. Nie myliliśmy się w przyjęciu, dobrze broniliśmy i pewnie kończyliśmy swoje ataki. Dzięki temu pewnie wygraliśmy obie partie do 16, a cały mecz 3:1.
W kolejnym spotkaniu zmierzymy się na wyjeździe z LTS Legionovią Legionowo. Mecz w najbliższą sobotę o godz. 17.