2021.10.16

Turniej minisiatkówki w Międzyborowie

Kolejna siatkarska sobota w wykonaniu młodych zawodniczek naszego klubu. Tym razem zawitaliśmy w Międzyborowie, gdzie odbył się turniej trójek w kategoriach dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział dwie drużyny mińskiego Olimpu.
W grze obu zespołów były lepsze i gorsze momenty, ale z pewnością nie można odmówić im waleczności. Drużyna OLIMP II (Amelia Seweryn, Gabrysia Kopaczewska, Zosia Szmyt, Ola Jastrzębska) po nieudanej grze w grupach, zakończyła turniej honorowym zwycięstwem i zajęła 15. miejsce. Zaś zespół OLIMP I (Lila Złotkowska, Maja Starek, Zosia Miszkurka) po przegranej w ćwierćfinale z drużyną WRZOS I, ponownie spotkał ją w meczu o 3. miejsce i tym razem zwyciężył.
Gratulujemy dziewczętom. Z każdym kolejnym turniejem zyskują doświadczenie, które jest nieocenione w siatkówce i przyczynia się do coraz lepszych wyników.
Duże brawa dla organizatorów, klubu ŁKS Wrzos, za przeprowadzenie turnieju i gościnę.
Specjalne podziękowania dla wieloletniej zawodniczki MKS OLIMP Dominiki Złotkowskiej, która zagrała rolę trenerki w dzisiejszym turnieju.