2021.05.16

Turniej młodziczek w Kozienicach

Młodziczki MKS Olimp zakończyły aktywny weekend w Kozienicach. UKS Jedynka był organizatorem, ogólnopolskiego turnieju dziewcząt w którym najlepszy okazał się zespół UKS BETA Błonie. Drugie i trzecie miejsce przypadło drużynom KS SĘP Żelechów i UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Nasze siatkarki w gronie dziesięciu zespołów uplasowały się na siódmym miejscu. Osiągnięty rezultat pozostawił spory niedosyt jednak trzeba podkreślić, że drużyna była razem na dobre i na złe. Zespołowość i wspieranie się w trudnych momentach było godne pochwały. Na przestrzeni całego turnieju należy wyróżnić Karolinę Łokietek. Nasza kapitan była prawdziwym liderem biorąc na swoje barki atak, obronę, zagrywkę a nawet rozegranie. Dodatkowo w trudnych chwilach nie bała się grać odważnie i motywowała do tego koleżanki. Oby tak dalej!
Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej bo potencjał drużyny jest duży!