SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2020.10.11

Seniorki przegrywają mecz na inaugurację III ligi

W minioną sobotę seniorki zainaugurowały sezon III ligi mierząc się na wyjeździe z zespołem UKS Orlęta Raszyn. Niestety przegrały 1:3 i zakończyły spotkanie bez zdobyczy punktowej. Najbardziej szkoda pierwszego seta, w którym nasze zawodniczki długo goniły swoje rywalki, ale w końcówce zdołały wyjść na prowadzenie. Siatkarki Olimpu miały nawet piłkę setową przy stanie 23:24, ale kolejne 3 punkty zdobyły gospodynie i to one cieszyły się ze zwycięstwa w pierwszej partii. Na początku drugiego seta inicjatywę przejęły nasze siatkarki - głównie dzięki dobrej grze na zagrywce. Drużyna z Raszyna odrobiła jednak straty, a potem pewnie zwyciężyła do 17. W trzeciej partii zdecydowanie dominował Olimp. Ponownie po naszej stronie bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka, czego rezultatem był set zwyciężony do 16. Do połowy czwartego seta gra toczyła się punkt za punkt. W drugiej części partii gospodynie uzyskały kilka punktów przewagi, której nie oddały już do końca i mecz zakończył się wynikiem 3:1 (26:24, 25:17, 16:25, 25:19). Podczas meczu w Raszynie szansę gry dostało większość zawodniczek, duża część z nich zaliczyła udany debiut w III lidze seniorek.