SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2018.11.02

Zwycięski tie-break kadetek

W minioną środę 31 października byliśmy świadkami kolejnego emocjonującego spotkania w wykonaniu naszych kadetek, zwycięskiego w stosunku 3:2 (26:24, 25:17, 21:25, 19:25, 15:13).

Przeciwniczkami naszych siatkarek były tym razem zawodniczki GLKS Nadarzyn II. Pierwszy set rozpoczął się od dobrej gry na zagrywce i wysokiego prowadzenia drużyny Olimpu. Za sprawą punktowych serwisów i skutecznych kontrataków na tablicy widniał nawet wynik 18:11. W tym momencie przyjezdne zaczęły jednak odrabiać straty i doprowadziły do nerwowej końcówki. W niej więcej zimnej krwi zachowały nasze kadetki i wygrały na przewagi 26:24. Druga partia przebiegła pod dyktando gospodyń, które dominowały w każdym elemencie i pewnie zwyciężyły do 17. Początek trzeciej odsłony był zacięty i żadnej z drużyn nie udało się zbudować choćby kilkupunktowej przewagi. Końcówkę lepiej rozegrały siatkarki z Nadarzyna i wygrały tę partię do 21. Podobny przebieg miał czwarty set - dzięki zwycięstwu do 19 przyjezdne zdołały doprowadzić do tie-breaka. Ostatnia partia spotkania pełna była zwrotów akcji i efektownych obron. Na szczęście na koniec z dwóch punktów za zwycięstwo 3:2 mogły cieszyć się nasze siatkarki.

Kolejne cztery mecze nasze siatkarki rozegrają na wyjeździe. Na ich ostatnie spotkanie w roli gospodyń zapraszamy w czwartek 29 listopada o godz. 17:00.