2022.06.16

Czwarte miejsce w mistrzostwach MWZPS dla naszej siatkarskiej trójki

CZWARTE MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MWZPS DLA NASZEJ SIATKARSKIEJ TRÓJKI
Trwające od lutego do czerwca 2022 mistrzostwa Mazowiecko Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej w minisiatkówce dobiegły końca. Ponad 60 klubowych zespołów z Mazowsza przez pięć kolejnych turniejów ligowych walczyło o tytuł najlepszej drużyny w województwie. Rozgrywki odbywały się w okazałej hali Centrum Sportu Gminy Lesznowola.
Nasze siatkarki z rocznika 2010:
Lila Złotkowska, Emilia Przyborowska, Maja Starek, Zofia Miszkurka, Urszula Zych awansowały do najlepszej czwórki turnieju. Niestety w półfinale musiały uznać wyższość drużyny Iskra Warszawa a w meczu o trzecie miejsce uległy koleżankom z UKS Lesznowola.
Kolejność końcowa:
1. MUKS SPARTA WARSZAWA
2. UKS ISKRA WARSZAWA
3. UKS LESZNOWOLA
4. MKS OLIMP MIŃSK MAZOWIECKI
Czwarte miejsce w wojewódzkich rozgrywkach ligowych jest powtórzeniem wyniku sprzed roku. W sezonie 2021 nasz zespół również zajął pozycję tuż za podium.