2022.04.04

SP1 mistrzem powiatu w minisiatkówce

SP1 MISTRZEM POWIATU W MINISIATKOWCE

Po ostatnim sukcesie dziewcząt z klas 8 również ich młodsze koleżanki z roczników 2009-2010 okazały się najlepszą drużyną powiatu mińskiego w minisiatkówce dziewcząt.

W poniedziałek 4 kwietnia do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim przyjechało pięć drużyn, które wraz z naszymi dziewczętami rywalizowały o miano najlepszych w powiecie.
Siatkarki z Kopernika, które na co dzień trenują w klubie MKS OLIMP nie miały sobie równych i pewnie wygrały wszystkie mecze. Dzięki temu zajęły pierwsze miejsce i będą reprezentować powiat miński w rozgrywkach regionalnych.

Podium uzupełniły jeszcze drużyny z Mrozów i Halinowa. Pozostałe miejsca zajęły: SP Dobre, SP2 Mińsk Mazowiecki oraz SP Dębe Wielkie.

Skład zwycięskiej drużyny:
1. Julia Staszak