2022.01.26

Ogólnopolski Festiwal Minisiatkówki w Mysiadle

23 stycznia nasze siatkarki rywalizowały w I Ogólnopolskim Festiwalu Minisiatkówki w kategorii trójek. Oprócz znanych nam już zespołów z Mazowsza (m.in. z Lesznowoli, Międzyborowa, Grodziska Mazowieckiego, Nieporętu, Warszawy, Ostrołęki, Nadarzyna) w turnieju wystąpiły także drużyny z Białej Podlaskiej, Koła, Zawiercia, Dąbrowy Górniczej i Skarżyska-Kamiennej. W rozgrywkach organizowanych w Mysiadle przez UKS Lesznowolę wystąpiło łącznie 28 trójek.
Nasza pierwsza drużyna w składzie Lila Złotkowska, Maja Starek i Zofia Miszkurka spisała się bardzo dobrze i wygrała 9 na 10 rozegranych spotkań, ale pechowo zajęła dopiero 5 miejsce.
Druga drużyna Olimpu zajęła dobre 11 miejsce, a trzecia uplasowała się w trzeciej dziesiątce najlepszych zespołów. Turniej stanowił kolejny etap przygotowań do rozgrywek Kinder + Sport.