2021.11.22

Trójki siatkarskie w Lesznowoli

W sobotę 20 listopada w hali sportowej w Lesznowoli odbył się kolejny etap rozgrywek siatkarskich trójek dziewcząt. W ligowym turnieju wzięło udział 20 zespołów z klubów: Sparta Warszawa, Sparta Grodzisk Mazowiecki, Wrzos Międzyborów, Sęp Żelechów, Esperanto Warszawa, UKS Lesznowola i Olimp Mińsk Mazowiecki.
Nasz klub reprezentowało 13 dziewcząt.
Każdy zespół rozegrał w turnieju po siedem spotkań.
W pierwszej dziesiątce klasyfikacji końcowej znalazły się dwa zespoły mińszczanek.
OLIMP 1 w składzie: Urszula Zych, Maja Starek, Lila Złotkowska przegrywając tylko jeden mecz w turnieju uplasowały się na szóstej pozycji.
OLIMP 2 w składzie: Łucja Czyż, Zosia Miszkurka, Emilia Przyborowska dzięki wygraniu rywalizacji na etapie grupowym awansowały do gier finałowych i walczyły o miejsca 1-5. Z bilansem dwie porażki i dwa zwycięstwa zajęły trzecie miejsce i w nagrodę zostały nagrodzone brązowymi medalami.
Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały od organizatorów słodkie podarunki.
Na pochwałę zasługują wszystkie nasze dziewczęta. Z turnieju na turniej widać postęp w naszych boiskowych poczynaniach. Praca wykonywana na treningach przekłada się na wzrost jakości gry.
Oby tak dalej!

Klasyfikacja końcowa turnieju: