2021.11.11

XXV Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Niepodległości

Uczennice klas sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 1 zostały zaproszone przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim do udziału w XXV Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt rozgrywanym z okazji Dnia Niepodległości. Do rywalizacji przystąpiły jeszcze drużyny ze szkół średnich z Sulejówka i Mrozów.
Samo zaproszenie do turnieju i granie ze starszymi niekiedy o cztery lata koleżankami było dużym wyróżnieniem dla naszych siatkarek.
Mimo młodszego wieku dziewczęta z klasy 7 i 8 zaprezentowały się bardzo dobrze i wygrywając mecze z drużynami z Sulejówka i Mrozów w ostatnim spotkaniu walczyły z gospodyniami o zwycięstwo w całym turnieju.
Po ambitnej walce musiały uznać wyższość starszych koleżanek.
Mecz stał na dobrym poziomie i było w nim widać duże umiejętności siatkarskie zawodniczek obu drużyn.
Serdeczne gratulacje i pozdrowienia kierujemy dla siatkarek ze zwycięskiej drużyny Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim.
Miło było ponownie zobaczyć znajome z treningów Olimpu twarze.
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie!
Skład naszej drużyny:
Karolina Kandulska, Róża Henzel, Julia Kuchta, Zuzanna Giers, Aleksandra Wyszołmirska, Antonina Podbielska, Julia Staszczak, Anna Syryjczyk.