SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2021.11.06

Seniorki po pięciosetowym boju pokonują na wyjeździe LTS Legionovię Legionowo!

W swoim kolejnym meczu seniorki podejmowały na wyjeździe LTS Legionovię Legionowo. Pierwsza partia spotkania była bardzo wyrównana. Żadna z drużyn nie była w stanie wypracować przewagi, która pozwoliłaby kontrolować sytuację na boisku. Tym samym o rozstrzygnięciu decydowała gra na przewagi. W końcówce seta więcej chłodnej głowy zachowały nasze siatkarki i to one mogły cieszyć się ze zwycięstwa.
Druga i trzecia odsłona była pełna emocji, głównie przez kontrowersyjne decyzje sędziów. Jednocześnie poziom naszej gry znacznie spadł. Gorzej funkcjonowała nasza zagrywka i mniej skutecznie graliśmy w ataku. Sety 2 i 3 zakończyły się pewnym zwycięstwem gospodyń.
Początek czwartego seta to powrót do lepszej gry po naszej stronie. Mimo to zawodniczki Legionovii były w stanie uzyskać kilkupunktową przewagę. Nasze siatkarki pokazały jednak charakter i w decydującym momencie na kilku ustawieniach zniwelowały stratę i wyszły na prowadzenie. W końcówce seta cierpliwie zagraliśmy w ataku i zmusiliśmy przeciwniczki do popełnienia błędów. Po grze na przewagi doprowadziliśmy do pierwszego w tym sezonie tie breaka.
W piątej partii na boisku dominowały nasze siatkarki. Dzięki skutecznej zagrywce, ofiarnym obronom i udanym kontratakom przy zmianie stron prowadziliśmy 8:5. Zawodniczki z Legionowa próbowały jeszcze gonić wynik, ale bez powodzenia. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść naszej drużyny. Tym samym dopisujemy do swojego konta kolejne 2 cenne ligowe punkty!
Nasz najbliższy mecz już we wtorek o 20:30 z zespołem KS Halinów. Szykuje się kolejny pojedynek pełen emocji!