SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2016.11.29

Przegrana z Legionovią na zakończenie sezonu

W swoim ostatnim meczu w tym sezonie kadetki przegrały na własnym parkiecie z LTS Legionovią II Legionowo. Nasze zawodniczki po raz kolejny bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie, dominując nad rywalkami w każdym elemencie. Dzięki udanym zagrywkom i punktowym kontratakom konsekwentnie budowały przewagę i pewnie zwyciężyły do 17. Drugi set to całkowite odwrócenie sytuacji i wysoka przegrana do 14. W trzeciej odsłonie nasze kadetki powróciły do dobrej gry, ale tylko do połowy partii. Później pozwoliły się dogonić przyjezdnym, które nie wypuściły już zwycięstwa z rąk. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 (25:17, 14:25, 16:25, 13:25). 2 zwycięstwa, 10 punktów i 4 miejsce w tabeli to dorobek kadetek w sezonie 2016/2017.