SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne
 

AKTUALNOŚCI

2021.10.27

Turniej siatkarskich trójek w Warszawie

23 i 24 października Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Warszawie był organizatorem turnieju trójek siatkarskich dziewcząt. W hali sportowej przy ulicy Szanajcy w sobotę i niedzielę rywalizowało 30 klubowych zespołów z Warszawy, Pionek, Ostrołęki, Moniek, Nadarzyna i Mińska Mazowieckiego.
MKS OLIMP reprezentowało 14 dziewcząt.
Każda z nich wykazywała się dużym zaangażowaniem i chęcią zwycięstwa. Należy podkreślić, że z każdym kolejnym turniejem rośnie pewność siebie i zdecydowanie naszych małych siatkarek. Dodatkowo umiejętności techniczne, które doskonalą na treningach są coraz bardziej widoczne podczas gry.
Najwięcej tych boiskowych argumentów miały nasze dwie drużyny OLIMP I (Maja Starek, Zofia Miszkurka i Lila Złotkowska) oraz OLIMP II (Emilia Przyborowska, Łucja Czyż i Amelia Seweryn). Pierwsza z nich zajęła III miejsce natomiast druga uplasowała się na IX pozycji.


Pierwsza czwórka turnieju:
1. Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza
2. K.S. Saska Warszawa
3. MKS Olimp Mińsk Mazowiecki
4. MOS Wola Warszawa
Dziękujemy Dzielnicowemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga - Północ m.st. Warszawy za zaproszenie i sprawną organizację turnieju.


Szczególne podziękowania należą się naszej środkowej bloku z drużyny seniorek Klaudii Miszczuk, która w sobotę debiutowała w roli trenerki.

« powrót

KONTAKT

MKS Olimp

Zespół Szkół Miejskich nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. 604 207 517

SPONSORZY