2021.10.27

Trzy punkty dla rywalek z Kobyłki

W sobotni wieczór 23 października seniorki zmierzyły się na własnym parkiecie z zespołem Easy Wrap Volley 3 Kobyłka. Mecz zakończył się trzypunktowym zwycięstwem gości.

Nasze siatkarki bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie i od początku narzuciły rywalkom swój styl gry. Nasza drużyna pewnie zagrywała, dobrze przyjmowała zagrywkę przeciwniczek i różnorodnie grała w ataku. Dzięki temu udało nam się utrzymywać przewagę punktową nad zespołem z Kobyłki. Wynik wyrównał się co prawda w końcówce partii, ale to nasza drużyna zachowała więcej zimnej krwi i zwyciężyła na przewagi.

Niestety był to najlepszy set w naszym wykonaniu. W pozostałych trzech dużo lepiej spisywały się rywalki, które zdecydowanie poprawiły swoją grę w polu serwisowym, co wywołało problemy z przyjęciem po naszej stronie, a w konsekwencji mniej skuteczną grę w ataku. Momentami dobrze spisywał się nasz blok, którym zdobyliśmy kilka efektownych punktów, ale to było zbyt mało, aby przeciwstawić się dobrze dysponowanym siatkarkom z Kobyłki. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gości.

Na kolejne spotkanie seniorki udadzą się do Tłuszcza, co oznacza starcie Olimpów! MKS Olimp Mińsk Mazowiecki vs UKS Olimp Tłuszcz w najbliższy piątek o godz. 19:30.