SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2021.10.16

1:3 seniorek z UKS Atena Warszawa

Seniorki w swoim kolejnym meczu przegrały z młodym i walecznym zespołem UKS Atena Warszawa 1:3.

W pierwszym secie spotkania nie byliśmy w stanie przeciwstawić się siatkarkom z Warszawy, które imponują warunkami fizycznymi, a także wyszkoleniem technicznym. Rywalki szybko zbudowały sobie przewagę punktową dzięki skutecznej i urozmaiconej zagrywce. Po naszej stronie widoczny był z kolei problem ze skutecznością w ataku. W kolejnych partiach nasza gra wyglądała już zdecydowanie lepiej, szczególnie dobrze funkcjonowała współpraca na linii blok-obrona. Rezultatem tego był wygrany trzeci set. W tej partii lepiej funkcjonowała nasza zagrywka, a w decydujących momentach ważne kontrataki kończyły nasze skrzydłowe. Czwartego seta ponownie lepiej rozpoczęły zawodniczki Ateny, które uzyskały kilkupunktową przewagę i skutecznie broniły jej już do końca meczu.

Kolejny mecz zagramy z drużyną Kobyłki w najbliższą sobotę o godz. 18:00 we własnej hali. Zapraszamy do kibicowania! :)