2021.10.13

Pierwsze punkty seniorek!

Seniorki w swoim drugim meczu sezonu zdobyły komplet punktów pokonując we własnej hali drużynę GOKiS Celestynów 3:0.

Spotkanie od początku do końca było pod kontrolą naszej drużyny - dominowaliśmy nad przeciwnikiem w każdym elemencie. Zwłaszcza w pierwszym i trzecim secie byliśmy w stanie już na początku partii wypracować przewagę, którą utrzymywaliśmy do ostatniego punktu. Dzięki wysokiej przewadze punktowej mogliśmy pozwolić sobie również na sprawdzenie w grze kilku zawodniczek rezerwowych. Na pochwałę zasługuje zwłaszcza nasza zagrywka, dzięki której zdobyliśmy wiele bezpośrednich punktów. W porównaniu z poprzednim meczem, lepiej zagraliśmy również w przyjęciu i w ataku.

III liga nie zwalnia tempa! Już w najbliższą sobotę kolejny mecz z naszym udziałem. Tym razem zagramy na wyjeździe z zespołem UKS Atena Warszawa.