2021.10.09

Turniej rozstawieniowy młodziczek

W sezonie 2021/2022, podobnie jak w poprzednich latach, nasz klub w rozgrywkach młodziczek reprezentują dwa zespoły. 2 i 3 października rozegrano turnieje rozstawieniowe. Pierwszego dnia rozgrywek oba nasze zespoły rywalizowały we własnej hali.

Zespół II składający się z uczennic 7 klasy sportowej w swojej grupie spotkał się z drużynami UKS Trójka Kobyłka oraz UKS Plas Warszawa. Debiutujące w rozgrywkach młodziczek i zbierające cenne doświadczenie zawodniczki Olimpu przegrały oba spotkania 0:2 i na pierwszy turniej ligowy zostały sklasyfikowane w X lidze.

Zespół I składający się z uczennic 8 klasy sportowej pierwszego dnia wygrał oba swoje mecze (2:0 z KS Sęp Żelechów oraz 2:0 z OTPS Nike II Ostrołęka), awansując tym samym do drugiej fazy turnieju rozstawieniowego. Podczas niedzielnego turnieju nasza drużyna rozegrała kolejne trzy mecze: z MUKS Krótka Mysiadło, MUKS Sparta II Warszawa i Metro Warszawa. W tych spotkaniach udało nam się wygrać tylko jednego seta - z Metrem Warszawa i sezon ligowy młodziczek rozpoczniemy w IV lidze.