2021.06.07

Zwycięstwo dziewcząt z rocznika 2010 w Międzyborowie

Trójka naszych siatkarek z rocznika 2010: Maja Starek, Zofia Miszkurka i Łucja Czyż stworzyły zespół, który w sobotę 22 maja okazał się najlepszy w hali sportowej w Międzyborowie. Tutejszy klub LKS Wrzos był organizatorem turnieju siatkarskich dwójek w kategoriach dziewcząt i chłopców. W gronie 24 drużyn żeńskich z Nowego Dworu Mazowieckiego, Lesznowoli, Kozienic, Raszyna, Żyrardowa i Międzyborowa były również obecne 4 zespoły z Mińska Mazowieckie. Po rozegraniu wszystkich meczów na najwyższym stopniu podium stanęły siatkarki reprezentujące MKS OLIMP. Gratulacje dla dziewcząt za zwycięstwo, które jest nagrodą za trud wkładany w treningi.
Organizatorzy przygotowali medale i słodkie upominki dla wszystkich uczestniczek turnieju.
Duże podziękowania dla zawodniczki naszej drużyny seniorek Weroniki Celińskiej, która podczas turnieju zapewniła opiekę trenerską dla młodszych siatkarek.