2021.03.07

Kolejny przegrany tie-break seniorek

W sobotę 6 marca seniorki przegrały 2:3 na wyjeździe z drużyną SPS Konstancin Jeziorna. Mecz lepiej rozpoczęły nasze zawodniczki, które wygrały pierwszą partię do 23. W drugiej odsłonie nie wykorzystujemy swoich szans i przegrywamy do 20. Zaciętą końcówkę trzeciego seta rozstrzygamy na swoją korzyść, ale w czwartej partii zdecydowanie dominują gospodynie, które gładko zwyciężają do 13. W tie-breaku nasza drużyna odrabia 5 punktów straty i wychodzi na prowadzenie nawet 13:10. Niestety 5 kolejnych punktów zdobyły siatkarki z Konstancina i to one mogły cieszyć się ze zdobycia dwóch punktów. Przed nami jeszcze 3 mecze w tegorocznej 3 lidze, najbliższy mecz w najbliższy wtorek z liderem z Grodziska Mazowieckiego.