SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

2021.02.09

Turniej minisiatkówki w Nieporęcie

Nasze siatkarskie dwójki po raz kolejny sobotę spędziły na sportowo. UKS DĘBINA NIEPORĘT był organizatorem turnieju w którym oprócz gospodyń wystąpiły jeszcze zespoły: OTPS NIKE OSTROŁĘKA i MKS OLIMP MIŃSK MAZOWIECKI. Łącznie do rywalizacji przystąpiły 24 zespoły. Ciekawostką było to, że w turnieju wystąpiło również kilka drużyn chłopców, którzy rywalizowali z dziewczętami poza kolejnością końcową. Po 5 godzinach zmagań najlepsze okazały się zawodniczki reprezentujące zespół Dębina Nieporęt 1. Drugie i trzecie miejsce wywalczyły nasze siatkarki: OLIMP 1 (Lila Złotkowska i Emilia Przyborowska) oraz OLIMP 2 (Maja Starek i Łucja Czyż). Jednocześnie z rywalizacją dwójek na sektorze sąsiednim odbywał się również turniej trójek siatkarskich. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły złożone w większości z uczennic klasy 6 sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Najlepszą 4 lokatę zajęły siatkarki z zespołu OLIMP 1 (Julia Staszczak, Amelia Piotrowska i Hanna Król). Wszystkie biorące udział w turnieju dziewczęta zrobiły duży postęp w grze. Umiejętności, które doskonalą na treningach pewnie wykorzystują podczas rywalizacji z przeciwniczkami. Kolejny turniej już w najbliższą sobotę w Grodzisku Mazowieckim.

MKS Olimp

Zespół Szkół Miejskich nr 1