SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2021.02.07

Ważne trzy punkty seniorek w meczu z KS Halinów

Seniorki wygrywają w bardzo zaciętym i pełnym emocji meczu z KS Halinów 3:1! Spotkanie było ważne dla układu tabeli, dlatego tym bardziej cieszymy się ze zdobycia trzech punktów! Pierwszego seta nasza drużyna przegrała do 19, ale w dwóch kolejnych odsłonach pokazaliśmy ogromny charakter i zwyciężyliśmy w końcówkach do 22 i 24. W czwartej partii przy stanie 19:17 dla KS Halinów kontuzji kolana doznała przyjmująca zespołu gospodarzy. Po niemal półgodzinnej przerwie drużyny powróciły do rywalizacji. Więcej zimnej krwi po tych wydarzeniach zachowały nasze siatkarki, które grę na przewagi rozstrzygnęły na swoją korzyść i mogły cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa. Przeciwniczkom dziękujemy za kolejną zaciętą rywalizację, a kontuzjowanej koleżance życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Nasz przyszłotygodniowy mecz z Grodziskiem Mazowieckim został przełożony przez przeciwnika, dlatego na parkiet wrócimy najprawdopodobniej dopiero 27 lutego, kiedy zmierzymy się z UKS Esperanto.