2020.12.28

III turnieje ligowe młodziczek

19 i 20 grudnia rozegrano III turnieje ligowe młodziczek. Nasza pierwsza drużyna rywalizowała w VII lidze, a druga w IX lidze.

Pierwsza drużyna wygrała jeden ze swoich meczów (2:0 z UKS Olimp II Tłuszcz) oraz przegrała dwa spotkania (1:2 z LKS Wrzos Międzyborów i 0:2 z MUKS Krótka Mysiadło II). Wystarczyło to do zajęcia 3 miejsca i utrzymania miejsca w VII lidze na kolejny turniej. Druga drużyna składająca się z uczennic 7 klasy sportowej rywalizowała w IX lidze i niestety przegrała oba swoje mecze (0:2 z Iskra Warszawa oraz UKS Beta Pionki). Czwarta drużyna z IX ligi (KS Zamek Ciechanów) nie stawiła się na turniej z powodów zdrowotnych i tym samym również nasza druga drużyna utrzymała miejsce w lidze na kolejny turniej.