SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2020.12.17

Dwa kolejne zwycięstwa seniorek

Seniorki wygrały dwa kolejne mecze w III lidze. W niedzielę 13 grudnia 3:1 pokonały UKS Lesznowolę, a dwa dni później 3:0 WTS INOVATIV Warkę.

Mecz z drużyną z Lesznowoli rozpoczęliśmy od przegranego pierwszego seta. W drugiej partii wyraźnie poprawiliśmy grę po naszej stronie, co zaowocowało pewnym zwycięstwem do 12. Dwa kolejne sety był ponownie bardziej wyrównane, ale końcówki należały do Olimpu i to nasza drużyna cieszyła się ze zdobycia kolejnych 3 punktów.

W meczu z zespołem z Warki okazję do gry otrzymało kilka zmienniczek. Nie przeszkodziło to w pewnym zwycięstwie 3:0 (25:15, 25:18, 25:19).

Meczem z Warką zakończyliśmy pierwszą rundę rozgrywek. W sobotę meczem z Raszynem rozpoczniemy rundę rewanżową.