2020.09.30

Za nami Turniej z okazji 30-lecia istnienia klubu

W sobotę 26 września odbył się pierwotnie zaplanowany na 14 marca tego roku Turniej z okazji 30-lecia istnienia naszego klubu. Miłym wydarzeniem podczas Turnieju było wręczenie Prezesowi MKS Olimp p. Sławomirowi Gromkowi medalu 20-lecia Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. Wyróżnienie to zostało wręczone przez wiceprezesa MWZPS p. Jarosława Miałkowskiego. W Turnieju wzięło udział 6 drużyn, w tym cztery zespoły składające się z zawodniczek naszego klubu oraz dwie drużyny gości. Nasze zawodniczki nie okazały się gościnne dla siatkarek z Żelechowa oraz Solca i zajęły pierwsze cztery miejsca w Turnieju. Po zaciętych meczach systemem każdy z każdym (wszystkie mecze składały się z dwóch setów bez względu na wynik) najlepsza okazała się drużyna Seniorek z bilansem dziewięciu wygranych setów oraz jednego przegranego. Tuż za nimi uplasowała się drużyna dziewcząt z rocznika 2002. Miejsce na podium uzupełniły absolwentki klasy sportowej z rocznika 2000, a na czwartym miejscu zawody skończyły siatkarki z rocznika 2003. Zespoły z Żelechowa oraz Solca zajęły odpowiednio 5 i 6 miejsce. Turniej dla wszystkich uczestniczek był przede wszystkim dobrą zabawą, ale stanowił także część przygotowań do zbliżającego się sezonu - duża grupa zawodniczek Olimpu, które wzięły udział w Turnieju w sezonie 2020/2021 będzie rywalizowała w III lidze seniorek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia w zakładce Galerie.