2020.02.03

Zimowy turniej minisiatkówki w Międzyborowie

W sobotę 1 lutego 2020 roku szesnaście młodych siatkarek z roczników 2008/2009 trenujących w naszym klubie uczestniczyło w Zimowym Turnieju Minisiatkówki dziewcząt w kategorii dwójek i trójek siatkarskich w Międzyborowie. Rywalizowały z rówieśniczkami z Międzyborowa, Ciechanowa, Lesznowoli i Grodziska Mazowieckiego. W turnieju wystąpiło dwadzieścia drużyn dwójek i dwanaście drużyn trójek siatkarskich. Każda drużyna rozegrała minimum siedem meczów, podczas których realizowały wcześniejsze założenia i zbierały doświadczenie meczowe. Najlepiej zaprezentowała się pierwsza drużyna dwójek (Julia Staszczak i Amelia Piotrowska), która zajęła drugie miejsce w turnieju dwójek. Indywidualne wyróżnienia otrzymały Amelia Piotrowska (rocznik 2009) i Irmina Dąbrowska (rocznik 2008).