SOS akademia siatkarskie ośrodki szkolne

AKTUALNOŚCI

2019.11.23

Pewne 3 punkty kadetek

W sobotnie przedpołudnie 23 listopada kadetki pewnie pokonały we własnej hali drużynę Olimp Tłuszcz 3:0. Pierwszy set spotkania to przewaga naszych siatkarek w każdym elemencie. Kluczowe do szybkiego zwycięstwa były punktowe bloki środkowych oraz skuteczne zagrywki wszystkich zawodniczek. W drugim secie przyjezdne stawiły większy opór. Prowadziły już nawet 18:12, ale wtedy nasze kadetki zaczęły odrabiać straty i doprowadziły do emocjonującej końcówki. Gospodynie obroniły kilka piłek setowych, wyszły na prowadzenie 26:25 i zakończyły set efektownym blokiem. Trzecia partia była od początku wyrównana. Dopiero przed 20 punktem nasze siatkarki zdobyły przewagę, której nie oddały już do końca i pewnie wygrały 3:0 (25:13, 27:25, 25:19). Na przestrzeni całego meczu na uwagę zasługuje bardzo dobra gra w obronie i niewiele bezpośrednich błędów w przyjęciu zagrywki.