2019.11.02

Turniej minisiatkówki w Nadarzynie

26 października w Nadarzynie odbył się Jesienny Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 i młodszych. Do rywalizacji przystąpiło ponad 50 zespołów między innymi z Warszawy, Łodzi, Białej Podlaskiej i Zawiercia. Mińsk Mazowiecki reprezentowało 12 zawodniczek trenujących w naszym klubie.  Dla większości dziewcząt były to pierwsze zawody rozgrywane w dwójkach siatkarskich. Każdy zespół rozegrał minimum 12 meczów i dzięki temu zebrał bardzo dużą dawkę doświadczenia, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Na zakończenie wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone przez organizatorów słodkimi upominkami i siatkarskimi pamiątkami. Udział w turnieju był przygotowaniem do startu w rozgrywkach Mazowiecko Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej, które rozpoczną się za miesiąc w Ciechanowie.