2019.01.30

Turniej o Puchar Prezesa MKS Olimp

W sobotę stycznia hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim wypełniła się siatkarkami, które walczyły o Puchar Prezesa MKS Olimp. Do rywalizacji zgłosiło się sześć zespołów: MUKS Sparta Warszawa, Sęp Żelechów oraz cztery drużyny wychowanek mińskiego Olimpu z roczników 2003, 2002, 2000 oraz seniorki. Mecze systemem „każdy z każdym” rozgrywano na trzech boiskach jednocześnie. Wszystkie drużyny rozegrały po dziesięć setów. Po podliczeniu wszystkich wyników najlepsza okazała się drużyna z Warszawy, która w ostatnim meczu turnieju rozegrała bardzo wyrównany mecz z seniorkami z Mińska Mazowieckiego. Wszystkie siatkarki otrzymały pamiątkowe koszulki i gadżety. Puchary za pierwsze trzy miejsca wręczył Prezes MKS OLIMP Pan Sławomir Gromek.

Za sędziowanie odpowiadali nauczyciele wychowania fizycznego z mińskich szkół: Adam Cichoń, Krzysztof Bartnicki i Jacek Rudzki.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA TURNIEJU:
1. MUKS SPARTA WARSZAWA